Kotelnica Laser Show

Pokaz laserów podczas Kotelnica Summer Festival 2024 to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń lata w Białce Tatrzańskiej. Festiwal, odbywający się na terenie malowniczego kompleksu Kotelnica, przyciąga tysiące gości, oferując im niezapomniane wrażenia i wyjątkową rozrywkę.

Tegoroczny pokaz laserów przeniesie widzów w świat fantazji i technologii, tworząc na nocnym niebie spektakularne widowisko świetlne. Synchronizacja laserów z dynamiczną muzyką sprawi, że każda chwila pokazu będzie pełna emocji i zachwytu. Kolorowe wiązki światła, tańczące w rytm muzyki, tworzą hipnotyzujące wzory i kształty, od geometrycznych figur po abstrakcyjne kompozycje, które zapierają dech w piersiach.

Pokaz laserów to nie tylko atrakcja wizualna, ale również emocjonalne przeżycie, które łączy wszystkich uczestników w podziwie dla piękna nowoczesnej technologii. To chwila pełna magii i zachwytu, która na długo pozostanie w pamięci uczestników, stanowiąc doskonałe zakończenie dnia pełnego festiwalowych atrakcji.

Kotelnica Summer Festival 2024 dzięki temu widowisku z pewnością zapisze się w pamięci wszystkich jako wydarzenie wyjątkowe, łączące tradycję z nowoczesnością i dostarczające niezapomnianych wrażeń.

Pokazy odbędą się :
02/08/2024 godz 23:00
03/08/2024 godz 23:00
04/08/2024 godz 22:45

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *