PROGRAM KOTELNICA SUMMER FESTIVAL

CO CIĘ CZEKA PODCZAS NAJLEPSZEGO FESTIWALU MUZYCZNO-SPORTOWEGO

18:00

Koncert Paweł "Biba" Binkiewicz

Paweł "Biba" Binkiewicz, znany wszystkim jako charyzmatyczny prowadzący wydarzenia Hunt Run, tym razem w roli wymiatacza scenicznego. Ten energetyczny koncert rozpoczyna 3 dni szalonej zabawy i przygody.

 

19:00

Koncert De lux Charts

De Lux Charts to zespół muzyczny, który powstał z inspiracji wielkich zespołów jak Nirvana, Depeche Mode czy Radiohead. Zespół składa się z profesjonalnych muzyków, którzy od lat są związani ze sceną.

20:30

Odpalenie Ogniska i napisu Hunt Run

Kontynuujemy wieloletnią tradycję i w piątkowy wieczór idziemy w ogień. Odpalenie ogniska i napisu HR rozpocznie 3 dniowe zmagania biegowe na trasach wokół Kotelnicy. To będzie dzika przyjemność.

 

21:00

Koncert Another Queen Tribute

Queen to jeden z najważniejszych zespołów wszech czasów - nie ulega to żadnej wątpliwości. Pomimo tego, że przestał on istnieć  wciąż cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Na naszej scenie zagoszczą na żywo największe hity z dyskografii zespołu Queen.

21:30-22:00

Start biegu Nocny Dzik

Ruszamy na trasę nocnego biegu po przygodę i niezapomniane wrażenia.
Starty w falach : 21:30, 21:45, 22:00

23:00

Kotelnica Laser Show

To przepiękne widowisko wizualne, realizowane w połączeniu z muzyką w tle, tworzy artystyczny spektakl barw i dźwięków.

23:15

Zabawa z DJ Wolfek

Zabawa do białego rana w rytmach najlepszej festiwalowej muzyki.
I w doborowym towarzystwie.

02:00

Zakończenie imprezy

Oficjalne zakończenie piątkowego wieczoru. Ale wiemy też, że impreza przenosi się do podziemia i trwa dalej. Zapraszamy oczywiście w sobotę od rana na dalszą zabawę.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE
07:00-14:30

Start biegów Hunt Run

Poranek rozpoczynamy akcentem sportowym: Hunt Run - Dzikie biegi dla każdego zgodne z Twoją naturą. W górskich okolicznościach przyrody w godzinach 7:00 do 14:30 odbywają się starty biegów Mocarny Dzik, Hardy Dzik i Dziczek. Zapisy huntrun.pl

 

14:00

Otwarcie/Dekoracja zwycięzców Hunt Run

09:00-18:00

Harnasiowe Próby

Podczas tego wydarzenia kilku górali zostanie poddanych próbom, czy nadają się na harnasia. Górale będą musieli wykazać się umiejętnością tańca zarówno zbójnickiego, jak i w parze, udowodnić, że umieją śpiewać oraz, że znają góralskie przysłowia i przyśpiewki. To tylko niektóre z konkurencji jakie ich czekają.

11:00-18:00

Pokaz sprzętu wojskowego

Pokaz Sprzętu Wojskowego to dynamiczne wydarzenie, które gromadzi entuzjastów militariów oraz osoby zainteresowane nowoczesnymi technologiami wojskowymi. Odbywa się corocznie i prezentuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie sprzętu wojskowego, w tym pojazdów, broni, systemów obronnych oraz wyposażenia żołnierzy.

16:00

Koncert zespołu Dikanda

Dikanda to uznany szczególnie na zagranicznym rynku muzycznym szczeciński zespół grający world music. W swojej twórczości Dikanda stawia na autentyczność stylu – poszukuje nowych nurtów i większość utworów jest oryginalnymi kompozycjami.

17:30

Finały na Cepra i Ceperkę roku

W konkursie może wziąć udział każdy, kto czuje się prawdziwym turystą, ceprem w dobrym tego słowa znaczeniu. Z jednej strony ma wystarczającą wiedzę o regionie i kulturze góralskiej z drugiej potrafi się dobrze bawić. Oczywiście na kandydatki i kandydatów czekają specjalne zadania do wykonania.

18:30

Występ zespołu "Mali Białcanie"

Mali Białcanie to dziecięcy zespół folklorystyczny, który pochodzi z malowniczej wsi Białka Tatrzańska, usytuowanej w sercu polskich Tatr. Zespół składa się z młodych, pełnych pasji i energii dzieci, które z dumą kontynuują tradycje góralskie swoich przodków.

19:00

Koncert Bon Jovi Tribute

Projekt muzyczny poświęcony założonemu w 1983 r., jednemu z najbardziej znanych na świecie amerykańskich zespołów rockowych – Bon Jovi. Największe przeboje podczas 90-minutowego koncertu. Zawodowi muzycy, pełne energii profesjonalne wykonanie.

20:30

Rozdanie nagród / Rozpalenie Watry

21:00

Koncert Nocny Kochanek

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy
rzut…ucha. Tekstowo - mają być jaja, a utwory koniecznie muszą opierać się na faktach, czasami nawet
autentycznych…

23:00

Pokaz sztucznych ogni

Podczas tego pokazu, nocne niebo nad Białką Tatrzańską rozbłyska feerią kolorów i wzorów, tworząc zapierający dech w piersiach spektakl. Fajerwerki wystrzeliwane są w rytm starannie dobranej muzyki, co dodaje wydarzeniu wyjątkowej dynamiki i magii.

23:00

Kotelnica Laser Show

To przepiękne widowisko wizualne, realizowane w połączeniu z muzyką w tle, tworzy artystyczny spektakl barw i dźwięków.

23:30

Zabawa z zespołem Murań / DJ

03:00

Zakończenie imprezy

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
08:30-14:00

Start biegów Hunt Run

I znowu wracamy na trasy Hunt Run - Dzikie biegi dla każdego zgodne z Twoją naturą. W górskich okolicznościach przyrody w godzinach 8:30 do 14:00 odbywają się starty biegów Dobry Dzik, Family Dzik i Dziczek. Zapisy huntrun.pl

 

14:00

Otwarcie/Dekoracja zwycięzców Hunt Run

09:00-18:00

Rodzinna Familiada

Zapraszamy na Rodzinną Familiadę w ramach której 4-osobowe drużyny zmierzą się w podobnych konkurencjach, w jakich dzień wcześniej sprawdzą się kandydaci rywalizujący o certyfikat Cepra i Ceperki Roku.

14:30

Występ "Zyngierki Białcańskie"

Zyngierki Białcańskie to dziecięcy zespół folklorystyczny, który działa w sercu Podhala, w Białce Tatrzańskiej. Zespół skupia młodych, pełnych entuzjazmu artystów, którzy z pasją pielęgnują góralskie tradycje i kulturę. Nazwa zespołu, nawiązująca do energii i radości, doskonale oddaje ducha ich występów.

 

15:00

WYBORY HARNASIA ROKU

Górale walczący o tytuł harnasia nie mają łatwego zadania. Muszą wykazać się nie tylko nienagannym strojem regionalnym, ale także umiejętnościami śpiewu i tańca góralskiego. Do tego niezbędna jest wiedza dotycząca regionu Podhala oraz spora siła w niektórych konkurencjach.

 

16:30

Koncert Fiśbanda

To nie jest zwykły folk! To najbardziej 'fiśnięty' zespół w Polsce!
Zespół FiśBanda powstał w 2018 roku w Zakopanem. Muzycy, którzy go tworzą, to legendy podhalańskiej sceny ludowej. To prawdziwi wirtuozi, którzy tradycję i świetną znajomość muzycznego folkloru nie tylko Tatr, ale całych Karpat, łączą z kreatywnymi i nowoczesnymi pomysłami na własne interpretacje muzyki tradycyjnej.

 

17:30

Finał HARNASIA ROKU

18:30

Występ zespołu "Białcanie"

Białcanie to zespół folklorystyczny z Białki Tatrzańskiej, który od lat zachwyca widzów swoją autentycznością i pasją do góralskich tradycji. Składający się zarówno z dorosłych, jak i młodzieży, zespół dba o przekazywanie dziedzictwa kulturowego Podhala, prezentując bogaty repertuar tańców, pieśni i obrzędów regionu.

 

19:00

Koncert Phil Collins Tribute

20:00

Finał konkursu Rodzinna Familiada

20:30

Rozdanie nagród / Rozpalenie Watry

21:00

Koncert Kasia Kowalska

Kasia Kowalska poprzez swą muzykę, daje innym ludziom wyjątkowe emocje i siłę, by zmierzyć się z codziennością. Ma na swoim koncie wiele płyt i prestiżowych nagród i choć od wydania pierwszej płyty minęło wiele czasu i wiele w jej życiu się wydarzyło, to pewne rzeczy pozostają niezmienne: jej niecodzienna wrażliwość na dźwięki, miłość do muzyki i pasja, z jaką ją wykonuje.

 

22:45

Kotelnica Laser Show

To przepiękne widowisko wizualne, realizowane w połączeniu z muzyką w tle, tworzy artystyczny spektakl barw i dźwięków.

 

23:00

Zabawa z Dj Wolfek

03:00

Zakończenie imprezy

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
TOP